Ev Yönetimi

EV YÖNETİMİ

Villanızın anahtarı bize emanet

Hizmetlerin tümünü sizler için düzenliyoruz, mümkün olan en iyi maliyetleri elde ediyoruz ve süreci hızlandırıyoruz. Tatiliniz öncesi yada tatiliniz süresince sizi sorunlardan uzak tutmayı vaat ediyoruz. Kış dönemlerinde ve sizlerin evinizde olmadığınız diğer dönemlerde aklınızın evde kalmaması için çalışıyoruz.

Triton Gayrimenkul; Bodrum’daki yatırımlarınızın, senelik bakım, onarım, kiralama, havuz ve bahçe bakımı gibi hizmetlerini yerine getiren bir gayrimenkul yönetimi şirketidir.

Bizim anlayışımız Bodrum Yarım adasında ister tatil eviniz; ister ikinci eviniz olarak ve kiraya vermek üzere yatırım amaçlı alın yönetiminin sizlerin %100 olarak güvendiği kişilerce yapılması gerektiğidir.

Triton Management‘ta alabileceğiniz en iyi özeni alırsınız ve bizler sizlere emsalsiz müşteri hizmetini garanti ederiz.

Triton Management olarak yönetimini yaptığımız tüm gayrimenkullerde mükemmel müşteri hizmetini tam sadakat ve sorumlulukta gerçekleştiriyoruz.


SİTE YÖNETİMİ

Sıra dışı yaşam ve yaşam alanlarına, ayrıcalıklı hizmet.

Kat hizmetlerinden çevre güvenliğine kadar her türlü görevi üstlenip günlük yaşantınızda hayatınızı kolaylaştırırız. Profesyonel yönetici ve çalışanların ücretlendirilmesinden, bahçe düzenlemesine, havuz filtrelerinden çatı giderlerine kadar tüm sistem faaliyetleri anlık takip ile her zaman düzenli her zaman faal. Şirketimizin düzenli dokümantasyonu ile şeffaf güvenilir yönetim.

Site Yönetimi Hakkında
Proje Pazarlama Danışmanlığı İnceleyin
Ev - Site Yönetimi İnceleyin
Gayrimenkul Satışı ve Kiralama İnceleyin