Hayalinizi paylaşın...
Triton

Hayalini kurduğunuz evi tek bir internet sitesi üzerinden bulamazsınız.Ama hayalinizi bizimle paylaşırsanız sizin için onu şekillendirerek hayalinize uyan evi bulmanız için size yardımcı olabiliriz.

Dünyanın her yerinden müşterilerimize ister proje ; ister bireysel olarak gayrimenkul danışmanlığı,yönetimi ve çözümleri sunmaktayız.

Bir projenin pazarlama ve satış sürecinde başarılı olmak için çok sayıda farklı konunun kontrol altında tutulması gerekir. Bu da ancak iyi bir ekip organizasyonu ile mümkündür. Şirketimiz bir projede iki farklı ekiple tüm hizmetlerini organize eder.

Triton Management ,seçkin Müteahhit Firmaların ürettiği Konut Projelerine, pazarlama ve satış alanında hizmet veren uzman ve güvenilir bir iş ortağıdır. Triton Management' da yer alan profesyoneller, Konut Projelerinin pazarlama ve satışında elde ettikleri deneyimlerle, günün koşullarına uygun çözüm önerileri geliştirmektedirler.

Triton Management İnşaat Sektörünü derinlemesine analiz ederek, satış gibi aşırı rekabetçi bir pazarda, müşterilerin karar verme sürecinde sürekli değişen çok sayıdaki kriteri, en optimum şekilde yönetmektedir.

Triton Management iş ortağı olduğu Müteahhit Firmaların ürettiği Konut Projelerinin, mimari planlamalarından konut teslimlerine kadar geçirdiği tüm süreçlerde, aktif ve etkin rol alarak müşteri memnuniyetini sağlarken, aynı zamanda Müteahhit Firmaların üretime odaklanmalarını sağlayarak üretilen konutların kalite standartlarını yükseltmektedir.

Triton Management; Gayrimenkul sektöründe, Konut Projeleri pazarlama ve satışında uzmanlaşmış Pazarlama Ekibi ve Proje Satış Ekiplerinden oluşan bir organizasyondur.